Ostatnio na forum:

JESTEŚ WIŚLAKIEM, DUMNYM POLAKIEM!
Wpisany przez Wiślaccy Patrioci   
niedziela, 06 listopada 2016 21:51

 

 

Już tylko 5 dni pozostało do 98. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Niepodległości, która była wywalczona ofiarnością milionów Polaków, w tym również naszych wiślackich przodków. To z ówczesnego stadionu Wisły wyruszała I Kadrowa Józefa Piłsudskiego, idąc w bój za wolną Polskę. Pokażcie w piątek że hasło „ Jesteś Wiślakiem więc masz obowiązki polskie” nie jest tylko pustym sloganem bez pokrycia. Pokażmy naszą siłę jako kibiców klubu królewskiego miasta Krakowa, którym zawsze na sercu leżały sprawy Ojczyzny. Rok temu wspaniale zaprezentowaliśmy się na Marszu Wolności i sprawmy by w tym roku było jeszcze lepiej. W obliczu narodowego święta zjednoczmy się jako kibice Wisły i pokażmy, że Wisła to polska strona Krakowa. Tak było, jest i będzie na zawsze!

Zbiórka kibiców Wisły pod Krzyżem Katyńskim o godz. 14.30. Przywdziewamy barwy wiślackie i zabieramy flagi Polski. Uczyńmy to święto takim, jakie Kraków jeszcze w swojej historii nie widział!

alt

P.S. Po zakończeniu marszu w imieniu naszych zawodniczek serdecznie zapraszamy na mecz ekstraklasy koszykówki pomiędzy Wisłą Kraków, a Energą Toruń. Początek zawodów w hali Wisły o godz. 18.00.

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież