Ostatnio na forum:

Fan-Clubowa inwazja na Prokocim!
Wpisany przez Wiślackie FC   
wtorek, 13 grudnia 2016 21:55

alt

Wiślackie Fan-Cluby odwiedziły szpital w Prokocimiu. 

 

W odpowiedzi na akcje Wiślackie Mikołajki, FC Wisły Kraków wraz z uczniami z Gimnazjum Sportowego 76 im. Polskich Olimpijczyków przy ul. Kijowskiej objelismy patronatem Szpital Dziecięcy oddział neurochirurgi w Prokocimiu. Przez dwa tygodnie zbieraliśmy paczki ze słodyczami, artykułami szkolnymi oraz zabawkami.


Zbiórka i odzew zarówno Kibiców Wisły z FC, jak i dzieciaków ze szkoły przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, dzięki czemu 5 grudnia na oddział neurochirurgi wkroczył nasz przedstawiciel A. wraz ze szkolnymi pomocnikami Mikołaja celem obdarowania pacjentów zebranymi prezentami. Radośc dzieciaków oraz ich rozpromienione twarze, pomagał chodź na chwilę zapomnieć o cierpieniu, które każdego dnia im towarzyszy, a dla nas był najpiękniejszym tego dnia prezentem Mikołajkowym. 

 

Dziękujemy Gimnazjum Sportowemu przy ul Kijowskiej, że mogliśmy wziąć udział w akcji. 

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież