Wpisany przez Redakcja
niedziela, 12 lutego 2017 17:15

alt

Biała Gwiazda ograła Koronę 2-0.

Wisła udanie rozpoczęła rundę wiosenną. Piłkarze Kiko Ramireza ograli zespół z Kielc 2-0.

Bramki dla zespołu Białej Gwiazdy zdobyli Patryk Małecki po cudownym uderzeniu z 12 minuty meczu i Paweł Brożek, który pokonał Michała Peskovica w 79 minucie meczu dobijając rzut karny, który sam egzekwował. Ligowe debiuty zaliczyli w tym spotkaniu sprowadzeni zimą przez Manuela Junco Ivan Gonzalel, oraz Pol Llonch. Po raz kolejny przed krakowską publicznością miał okazję zagrać Semir Stilic.

Wisła Kraków 2-0 Korona Kielce (1-0)

1-0 Patryk Małecki 12 min

2-0 Paweł Brożek 80 min

Wisła Kraków: Załuska – Cywka, Głowacki, Gonzalez, Sadlok – Boguski, Popović(86’ Stilić) , Mączyński, Małecki – Ondrasek(60’ Brożek) , Zachara(68’ Llonch)

Korona Kielce: Pesković – Rymaniak, Dejmek, Diaw, Kallaste – Marković (46’ Mrozik), Możdżeń, Abalo (66’ Pylypczuk), Aankour(81’ Górski) , Palanca – Micanski

Widzów: 10 511