Ostatnio na forum:

Po zwycięstwo (LIVE)
Wpisany przez ewcia
środa, 20 grudnia 2017 00:42

Piłkarze już mają zimową przerwę, natomiast koszykarki czeka dziś spotkanie w mroźnej Rosji.

Rywalkami wiślaczek będą zawodniczki Nadieżdy Orenburg, które w tabeli znajdują się tuż za naszymi plecami. Mają na koncie podobnie jak my jedno zwycięstwo i siedem porażek. W pierwszym meczu górą były Rosjanki które w hali przy Reymonta wygrały 63-58. Świetny mecz rozegrała wtedy Emma Cannon zdobywając aż 24 punkty.

Spotkanie Nadieżda - Wisła rozegrany zostanie w środę o godz. 15.00 . Następnie zawodniczki udadzą się na świąteczną przerwę, a na parkiet wrócą 3 stycznia i rozpoczną kolejny maraton meczów co kilka dni. Styczeń będzie dla nich niezwykle intensywny, rozegrają w nim osiem meczów.