Ostatnio na forum:

Pogrom w hali Wisły
Wpisany przez ewcia
poniedziałek, 27 listopada 2017 01:36

W niedzielne popołudnie koszykarki Białej Gwiazdy zmierzyły się we własnej hali z drużyną JAS -FBG Zagłębie Sosnowiec i rozgromiły rywalki aż 35 punktami.

Wiślaczki przeważały przez całe spotkanie, a najbardziej wyrównana była pierwsza kwarta którą wygrały rożnicą 2 punktów. W kolejnych odsłonach meczu Krakowianki bezdyskusyjnie królowały na parkiecie.

W drugiej kwarcie dosłownie zmiażdzyły Zagłębie wygrywając 23-8! Ostatecznie wygrały  79 - 44.

Najskuteczniejszą wśród Wiślaczek była Parker zdobywczyni double-double - 13 punktów oraz 13 zbiórek. Dobrze spisały się także Niedźwiedzka oraz Greinacher (po 12 ptk).

Był to ostatni sprawdzian przed środowym euroligowym meczem z Basket Lattes Montpellier Agglomération. Serdecznie wszystkich zapraszamy na to spotkanie które zostanie rozegrane w hali Wisły o godz. 18.

Wisła CANPACK Kraków – JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 79-44 (17-15, 23-8, 20-11,19-10)

Wisła CANPACK: Cheyenne Parker 13, Leonor Rodríguez 12, Klaudia Niedźwiedzka 12, Sonja Greinacher 12, Tamara Radočaj 9, Magdalena Ziętara 8, Maurita Reid 7, Giedrė Labuckienė 6, Aleksandra Klimas 0, Julia Natkaniec 0, Katarzyna Suknarowska-Kaczor 0.

Zagłębie Sosnowiec: Egle Šikšniute 18, Stephany Skrba 10, Robyn Parks 7, Naketia Swanier 4, Michaela Stara 3, Paulina Majda 2, Marta Urbaniak 0, Marta Dobrowolska 0, Lana Pačkovski 0, Aleksandra Wojtala 0.

Poprawiony: poniedziałek, 27 listopada 2017 11:05