Ostatnio na forum:

Rodriguez show!
Wpisany przez Marta
niedziela, 05 listopada 2017 00:17

W meczu 8. kolejki Basket Ligi Kobiet koszykarki Wisły CANPACK Kraków pomimo osłabień kadrowych spowodowanych kontuzjami pokonały na własnym terenie zespół Pszczółki Polski Cukier KU AZS UMCS Lublin 75:66!

Najskuteczniejszą zawodniczką w ekipie Białej Gwiazdy była dziś Leonor Rodriguez zdobywczyni aż 27pkt (6x3). Fenomenalnie spisała się także Maurita Reid, która zapisała na swoim koncie triple-double (10pkt, 14zb i 11as). Pierwsze dwie kwarty spotkania były niezwykle wyrównane, lecz na przerwę Wiślaczki schodziły przy prowadzeniu 41:35. W trzeciej ćwiartce meczu po celnej akcji w wykonaniu Giedre Labuckiene Wisła prowadziła już 11pkt (54:43), w dalszej części spotkania przewaga Krakowianek wzrosła o 2pkt i osiągnęła wynik 61:48. Ostatnie 10min meczu było już nieco spokojniejsze w wykonaniu krakowskiego teamu i tym samym dzięki dużej przewadze w skuteczności (51% - 31%) Wisła odniosła kolejne ligowe zwycięstwo.

Poprawiony: niedziela, 05 listopada 2017 00:19